| Sabyynna a întrebat:

Am fundul foarte platlaughing...Credeti ca este o problema? Daca da cum o rezolv?

Răspuns Câştigător
| alina58 a răspuns:

Ai fundul plat? Nu mi se pare ca asta ar fi o problema. Pur si simplu acesta este formatul corpului tau. Unele fete nu au sanii foarte mari, unele ii au prea mari. Tot timpul o sa gasim ceva de comentat in legatura cu corpul nostru. In caz ca esti foarte nemultumita de cum arati ai putea sa faci niste exercitii... http://www.cosmopolitan.ro/......otund.html

5 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Cred ca esti fata. Daca da, imi place cum ai formulat intrebarea, direct si fara rusine. Nu, nu este nici o problema, asa te-ai nascut tu, si ar trebui sa fii mandra.
O sa gasesti un baiat care sa te iubeasca exact asa cum esti, nu trebuie sa ai nu stiu ce fund ca sa atragi baietii. Interiorul conteaza in procent de 95% pentru baietii de treaba, pentru aia fustangii conteaza doar frumusetea, si aia dupa ce te au in pat, iti da papuciiwinking

| Yummi a răspuns (pentru MenInShadow):

Foarte adevarat. LIKE la tot ce ai zishappy

| MenInShadow a răspuns (pentru Yummi):

Multumeschappy

| litlledolleioanna a răspuns:

Nu neaparat cine te place nu se uita neaparat la fundul tau sunt multe fete cu fundul plat dar cu niste genoflexiuni ai putea rezolva asta sau mersul pe role

| virusxxx112 a răspuns:

Cu burete sau operatii iestetice.