| Mauma20 a întrebat:

Buna big grin. Am 20 de ani si nu simt nevoia sa imi fac o iubita adica nici macar nu m-am indragostit de vreo fata pana acum.toata lumea imi spune ca ar trebui sa am o iubita la varsta mea.Ce credeti voi?

Răspuns Câştigător
| Alcyon a răspuns:

Inseamna ca n-ai dat inca de fata care sa-ti puna capac. Cand te vei indragosti, iti spun eu, ca nu vei sti ce sa mai faci ca sa fii cu persoana draga.

9 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Daca nu simti nevoia nu iti fa o prietena dar s-ar putea sa regreti pe la 30 de ani cand vei vrea si nu vei avea de unde alege

| Mauma20 explică (pentru Narcis2007):

Nu cred ca o sa regret pentru ca nu prea ma gandesc la trecut. Dar multumesc de raspuns

| AdyAdeluş a răspuns:

Bună!
Nu este obligatoriu să ai o prietena dacă tu nu ești pregătit sau nu simți nevoia de a avea o prietena. Ai destul timp, nu îți forță mână. Dacă ei vb lasa-i sa vb. Dacă nu vrei, nu vrei. Mult Succes!

| Mussette a răspuns:

Nu trebuie sa fi cu o fata ca vorbbeste lumea. Doar ca este firesc. Iar tu faci cum simti. happy

| NameHarris a răspuns:

Eu cred ca prieteni tai se referau sa ai o prietena nu ca sa te insori sau ceva de genu ci sa rupi patul cu ealaughing) daca incelegi la ce ma referwinking

| Hakuouki a răspuns (pentru NameHarris):

Patul, biroul, cabina de dus, cada, peretii...are 20 de ani, duce mai mult. big grin
Don, nu te grabii, vor venii si fetele, daca nu, te poti calugarii.

| Mauma20 explică (pentru Hakuouki):

Multumesc de raspuns o sa ma gandesc la varianta cu calugaritul laughing

| Mauma20 explică (pentru NameHarris):

Si eu cred ca prieteni vor doar asta dar familia se intraba daca ee normal dar eu ma simt bine asa cum sunt acum. tongue Multumesc de raspuns

| IuliiMD a răspuns:

Pai nu trebuie sa ai iubita cand zice lumea nu? Iubirea apare cand te astepti mai putin, nu o poti forta! Te crezi batran la 20 de ani? Mai ai timp.Nu forta lucrurile caci daca le fortezi nu va fi dragoste adevarata, va fi doar o aventura. Sper ca ti-am fost de folos. tongue