| Roxynikka a întrebat:

Buna big grin

Am si eu o problema cu iubitul meu, i-a venit idea sa isi faca un tatuaj pe toata mana dreapta, un full sleeve. Mi-e nu imi place deloc tatuajele, si nu cum sa fac ca sa-l opresc sa nu isi faca unu. sad

Aveti vreo idee?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ideea lui e una prosteasca daca vrea sa faca asa ceva, unul mic mai merge dar pe toata mana deja e exagerat si nu cred ca e vazut bine de un posibil angajator

| ShadowGhost a răspuns:

Pai...nu ai ce sa faci nimic.Ar fi urat din partea ta sa il opresti.E pielea lui si e viata lui, poate sa isi faca cate tatuaje vrea, nu depinde de tine.Nu trebuie sa iti placa tie, trebuie sa ii placa lui, e ca si cum te-ar spune ai tai sa te razi in cap ca lor le place si tie nu si nu vrei(presupun)am dat un exemplu.

Răspuns utilizator avertizat
| SomePrettehGurl a răspuns:

Spune-i ca atunci cand vrea sa mearga la niste ocazii speciale/ interviuri pentru jobs etc. Tatuajele nu dau bine. Cu o camasa finuta la un interviu pentru un job da bine iar tatuajul ar strica tot.