| myhaela13 a întrebat:

Buna :d...cand te dezvirgineaza (iti rupe himenu)iti curge mult sange?

Răspuns Câştigător
| alinnephilim a răspuns:

Buna, nu curge mult, nu te speria tongue e natural.

8 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Da o găleată

| emima a răspuns:

Nu doar putin iar dsaca ai himeno-elastic nu-ti va curge deloc

| Addiction a răspuns:

Salut. Inca nu am ajuns in asa situatie, insa din cite am auzit nu curge mult doar picaturi. Succese!

| TommyMiller a răspuns:

Nu obligatoriu, depinde de cum ai fost dezvirginata si de marimea penisului

| CaTaLyN_3142 a răspuns:

Ia auzi si u la astia cum sa nu curga?
eu cand am facut-o am dezbirginat o fata am facut dragoste in baie
si s-a inrossit TOATA apa de la sangele ei
nu a fost prima data la alta fata cred ca a curs aprox. o cana
iti zic eu mai bine nu te dezbirginezi
dar daca iti curge, este din cauza partenerului findca el nu stie bine
asculta la mine
ca asa mi-a zis doctoru cand am fost la control cu fata

| Darko22 a răspuns:

Nup nu curge mult tongue

| Inna_8244 a răspuns:

Nu iti curge multhappy

| Maria_5747 a răspuns:

Poi nu iti curge mult, depinde de himen, sunt cazuri in care curge putin...si cazuri in care nu curge delocwinking bafta tongue