| pantera2011 a întrebat:

Cat sange curge dintr-o fata cand se dezvirgineaza?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Depinde. Unele fee nu sangereaza deloc, altele pierd o picatura cat o gamalie de ac, altele pierd 3-4 picaturi. Unele sangereaza destul de mult, ca la o menstruatie, chiar 3-4 zile.

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Vreo 4lhee heeglumesc.putin.nu te ingrijora, se mai traieste dupa primul, al doilea, al treilea sau al n-elea contact. te pup.

| Seline a răspuns:

Nu exista o anumita cantiate, pot fi cateva picaturi sau deloc.

| Paris a răspuns:

Depinde. La unele nu curge deloc, la unele mai putin, iar la altele curge ca la menstruatie pana la al 4-lea al 5-lea contact. depinde de organism, de himen, de vagin

| Paris a răspuns:

Oricum nu trebuie sa te intereseze, stai cumintica, asteapta-l pe fat-Frumos, sa nu iti dai cutiuta cu bombonele unui fraier, din curiozitate. pupici

| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

@ Bro...am ras cu lacrimi...Doamnelaughing

@Pantera 2010: Nu stiu raspunsul la intrebare, sunt o virgina curioasadevillaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atit cit sa mai traiasca dupa aia in plina transformare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O spui de parca ar curge dintr-o sticla.