| danielle9876 a întrebat:

Buna big grin ce as putea sa vorbesc si sa-l intreb subtil pe baiat pentru a-si da seama ca vreau sa fiu cu el? p.s vorbesc in fiecare zi cu el. mersi :3

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Chemăl la tine acasă sau du-te tu la el si vă cunosteti mai bine laughing

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Si unde vrei sa petrecem craciunul?

| Lorena7712 a răspuns:

Buna.
Incepe o conversatie cu el. Povestiti la inceput despre nimicuri ( de ex : ce ai mai facut azi etc ). Apoi intreaba-l daca din intamplare nu vrea o gagica?big grin ( eu asa am facut cu un baiat si a dat roade bune big grin ). sau daca nu vrei sa-l intrebi pe el, intreaba pe unul dintre prietenii lui sau pune-ti o prietena sa-l intrebe!