| Ooops17x a întrebat:

de ceva vreme vorbesc pe net cu un baiat pe care nu l-am vazut inca, vreau sa va intreb ce teme de discutie as putea sa abordez pentru ca sa nu sa se plictiseasca de mine, mersi mersi

Răspuns Câştigător
| pissicutza29 a răspuns:

Poi...din moment c nu va cunoaste`ti ff bine ar trebui sa afli cat mai multe lucruri despre el.mai intai trebuie s afli c i place.sh c nu. Apoi sa va legati prietenii...dr daca el t va trada cu sictir//. atunci nu trebuie sa-i mai dai importanta.adica din moment c nu vat`i vazut nu ai dc sa suferi.;-). funda CV?:Xpuppy dog eyes

1 răspuns:
| problems a răspuns:

Nu face asa ceva, te rog, nu intra in discutii pe net cu persoane necunoscute! Este extrem de periculos, habar nu ai ce se poate intampla pe net...NU! NU! NU!