| andreea_1432 a întrebat:

>Bunabig grin<
ce ati face de ziua persoanei iubite?
cum ar decurge acea zi?
fundita pentru cea mai frumoasa idee:X

6 răspunsuri:
| raisa1993maria a răspuns:

In primul rand l-as rasfata/alinta enorm in ziua respectiva, l-as face sa se simta iubit, sa fie o zi speciala. nu stiu cum sa ma exprim oricum ideea cred ca ai inteles-ohee hee bafta

| Cristyn a răspuns:

Nu stiu, ii pregatesti o cina romantica in doi fara ca el sa stie, te faci ca uiti de ziua lui si pui la cale o petrecere sau acea cina romantica...bla...bla! 1

| dydy22 a răspuns:

Pai depinde de cand o cunosti, daca as cunoaste persoana de foarte mult timp as invita acea persoana in impreuna cu prietenii ei si si la final daca as avea ocazia sa fim singuri undeva i-as pregati o seara romantica, as face o declaratie de dragoste si i-as oferi si cadoul un cadou care s ai placa si restul ar veni de la sine. daca as cunoaste persoana de foarte putin timp as face un cadou mai micut.

| Bylok a răspuns:

O plimbare lunga pe marginea unei ape s-au printr-un parc, unde totul sa fie extrem de frumos, as face multe gesturi prin care sa ii arat ca il ibesc, un picnic(undeva intr-un loc retras de ochii lumi) ar fi perfect, iar seara o plimbare prin centrul orasului! atat!

| LigiMe99 a răspuns:

Pai... dimineata i-as aduce micul dejun la pat, iar apoi as lua-o la o plimbare in parc. Apoi i-as da un buchet imens de trandafiri si alte buchete cu orhidee si frezii, o cutie cu bomboane "I love you milka" si un inel sau un pandantiv pretios. Apoi, seara, as duce-o intr-un restaurant cu separeu, la lumina lumanarii, cu o macare italieneasca, apoi la o plimbare sub clar de luna, apoi, pe la 23:00 as duce-o la o petrecere traznet cu toti prietenii. Cam atat... conteaza si vasta si de cat timp sunteti in preuna. Funda?

| Angel18Inna a răspuns:

In primul rand depinde de ce ii place lui, puteti pleca un weekend impreuna, eu una i-as chema toti prietenii si am face un mega party, sau l-as lasa sa stea cu amicii lui si i-as da voie sa faca ce vrea fara sa-l intreb, iar a 2-a zi as petrece-o cu el, asa isi da seama cat d minunata sunt...vei gasi u ceva, bfta...

funda?