| laryssa93 a întrebat:

Care a fost cea mai frumoasa dovada de iubyre pe care ati primit-o / sau care ati vrea sa o primiti /sau sa o faceti persoanei iubite?kiss

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Cea mai frumoasa dovada de iubire a fost cand eu am gresit enorm unei fete si cu toate astea, ea s-a comportat la fel ca inainte, ba chiar mai dragastuos.

8 răspunsuri:
| Zady a răspuns:

Sa vedem pana acum cea mai frumoasa si elocventa dovada de iubire pe care am primit-o de la o prietena a fost faptul ca a renuntat la multe lucruri pentru mine.si apropo fetelor nu este ceva normal sa va spuna prietenul ca daca il iubiti atunci sa ii demonstrati facand sex. cei care spun asta sunt niste mincinosi nenorociti deci oricat de mult ii iubiti renuntati la ei

| StaRmAgiC a răspuns:

Un baiat s-a pus in genunchii... unde era multe lume...si mi-a cerut sa ne impacamhappy... A fost un moment de neuitat. cel putin pentru minebig grin

| roxana_9288 a răspuns:

Hmm... am primit o inima din marmura cred sau nu stiu sigur ce piatra elaughing facuta de un ex, aveam un prieten care de cate ori venea la mine lua cate'o floare de pe strada si mi-o aducealaughing iar de la actualul am apreciat ca atunci cand am facut 3 saptamani, mi-a adus un bucet de trandafiri albi, 3, pentru cele 3 saptamani impreuna, si m-am bucurat foarte mult caci sunt preferatii mei. Pentru mine si un te iubesc e de fiecaredata o dovada de iubire incomparabilahappy as vrea sa primesc un inel de la prietenul meu si nu stiu ce as vrea sa fac laughing thinking mi-ar placea sa comand 2 medalioane de argint cu jumatate de inima mie si jumatate luihappy

| DeeAnna. a răspuns:

Intotdeauna am apreciat un ''Te Iubesc'' Sincer!
Nu sunt o persoana materialista... Cel mai tare ma bucura o astfel de dovada...Nu vreau cadouri, nu vreau cine stie ce lucruri scumpe doar ca sa imi arate ca ma iubeste...happy

| razispeed a răspuns:

Mi a oferit virginatatea ei, dar nu stiu daca a facut bine sau nu, sau daca m-a iubit sau nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubitul meu mi a oferit o noapte de neuitat. o noapte romantica.mereu visam la asa ceva dar nu l am crezut pe el atat de romantic incat sa faca asa ceva...
am fost la el...am stat de vb ceva timp(intr-o alta camera)apoi m-a invitat in camera cu surpriza...acolo erau asezate lumunarele multe pe pat si pe mobila...petale de trandafiri...si a scris intr-o inimioara initialele noastre... mi a pus una din melodiile mele preferate:gheorghe zamfir-titanic.am inceput sa plang, de fapt sa plangem.asta este cea mai placuta si de neuitat amintire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tzinan cont ca aici aveam absolut tot ce imi doream din punct de vedere financiar (casa in buc la munte la mare... un servici care imi asigura unu venit peste cel mediu ) si destul de multi prieteni care erau langa mine ...am lasat totul si am plecat in italia unde nu stiam ce o sa fac unde o sa stau cum este acolo daca o sa`mi gasesc unde sa muncesc ...sau ceva de genul asta... dar cred ca nu a fost de ajuns ca la o saptamana dupa ce am ajuns acolo si m`am chinuit sa`mi gasesc un loc unde sa stau si unde sa muncesc... ea si-a dat seama ca de fapt iubeste pe altcineva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfuuu... love struck... a avut foarte multa rabdare cu mine(din absolut toate punctele de vedere), si la un anumit moment cand eu mam decis... mi-a oferit o noapte de vislove strucklove strucklove struck... si sincer nu regret nimic din ceea ce s-a intamplat...love struck