| Darknesss a întrebat:

Bunabig grin cum se saruta(french >kiss)?:" am 13 ani si nu am sarutat pana acum pe nimeni.adica french kiss
Am un prieten de 2 zile iar maine o sa ma intalnesc cu el, si cand o sa iesim vor fi mai multi prieteni.Cum pot face sa fiu doar eu cu el?
Adica maine cand voi iesi voi iesi de la sala si voi fi cu o prietena(Ea e ok si poate "asista"). Mentionez ca atunci cand o sa ne intalnim o sa ne salutam si apoi sarutam.
Pleaaase help.

4 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Daca tu vrei de la a doua intalnire sa te saruti,si mai ales."frantuzeste",inseamna ca esti doar curioasa si nu indragostita cu adevarat. Eu,daca as fi baiat,nu m-as uita in ruptul capului la o fata care gandeste asa,adica vrea repede, vrea sa experimenteze, etc.pentru ca m-as indoi de sinceritatea sentimentelor ei. Normal si firesc este,ca sarutul sa vina mai tarziu,cand cu adevarat incepeti sa simtiti ceva unul pentru celalalt, totul bazat pe sinceriate si "mister". Saruturile, nu se planifica.vin de undeva.din zona aceea pe care nimeni nu o poate descrie.din suflet. Personal, m-am sarutat la 16 ani, si nu m-am simtit frustrata.Nu te mai grabi! Vei plati scump in viata, daca nu inveti sa fii temperata.

| Loka a răspuns:

Ceau.si eu am iesit cu prietenul meu.ma rog iesim in fiecare zi si nici eu nu m-am sarutat niciodata, dar cu prt meu am incercat si app am incercat si frech kiss si ii super tare.lasa ca o sa vezi nu trebuie sa stii foarte multe ci doar sa te lasi dusa de val si sa inchizi ochii.i o sezatie:X foarte faina:X.mult succes:*

| Eusuntaici a răspuns:

Bunabig hug

French kiss=>Prietenul tau banuiesc ca stie, atunci totul va veni de la sine.Si eu eram la fel.Incearca sa-i zici ca vrei sa va intalniti numai voi 2. happyPoate le va spune prietenilor sa=i ca vrea sa stea singur. Daca prietena ta va sta ar trebui sa vina si un prieten de-al lui. Speer ca ti-am fost de ajutoor.

| the4thmonkey a răspuns:

Uite aici tot ce trebuie sa stii

http://listopia.ro/......si-simpli/