| eusuntdana a întrebat:

Deci maine ma intalnesc cu iubitu meu si el mi a promis ca ma va saruta dar eu nu m am sarutat niciodata ce trebuie sa fac inainte de a ma saruta in timp ce ma saruta si dupa fundita help plz

Răspuns Câştigător
| Rusoaica7 a răspuns:

Deci nu prea am inteles.da, ceva, ceva am priceput. Trebuie sa fii spontana. Nu trebuie sa stii ce sa faci, ...adica e imposibil. Nu poti sti daca te saruta intr-un mod sau altul. Tu vrei sa fii pregatita nu? Hmm. thinking Cum ziceam: spontana si relaxatawinking

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca va faceti programare la sarut nu va iesi nimica bine.