| anonim_4396 a întrebat:

Sunt la prima mea relatie,maine urmeaza sa ma vad cu prietenul meu, el are 16 ani eu am 14, problema e ca eu nu am avut nici un french kiss pana acum iar el nu stie ca nu am mai avut parte de un astfel de sarut,si nici ca e primul meu prieten, cand ne vom saruta isi va da seama ca nu m-am mai sarutat pana acum?confused funda!

8 răspunsuri:
| maria999 a răspuns:

Spune-i adevarul si totul va iesi bine.O sa te inteleaga daca este cu adevarat cel mai potrivit pentru tine.Nu iti mai face griji si ai incredere in tine

| Maxim96 a răspuns:

Nu vad mare problema in asta!
Trebuie sa fii sigura pe tine insuti si sa nu te stanjenesti.

| Alexxxxx1 a răspuns:

Si de ce iti faci atatea griji?
Eu is baiat am 14 ani, am mai avut prietene si nu neam pupat niciodata cum zici tu laughing
Prea mult nu mia pasat niciodata, si nici nu mi-am facut griji de genuwinking
Dar fi atenta, primul sarut e ceva natural, magic, nu e despre experienta...
Sti din filme ce trebuie sa faci nu? pui buzele la olaltalaughing
In general, baietilor de treaba nu le pasa de chestiunile de genulwinking
Doar aia cares obsedati de sex se uita la cum saruta fata, restul nuwinking
Mie personal nu-mi pasa si cica is foarte de treabahappy
Deci stai linistita, el nu va zice nimic fiindca nu sti sa saruti, poti sai si spui daca doresti, dar eu zic ca mai bine nu ii spui, ci lasi totul sa decurga de la sinewinking Si asa rezolvi o alta problemahappy
Mult noroc:*

| marinaa9 a răspuns (pentru Alexxxxx1):

Multumesc:* dr nu sunt la primul meu sarut, ci la primul french kiss laughing i'm a little bit nervous:-s

| Alexxxxx1 a răspuns (pentru marinaa9):

Na atunci n-am inteles binelaughing
ca eu n-am avut nici dealalaughing))))
oricum se aplica in general regulile la ambelewinking
stai linistita, ce nervi am avut eu inainte de prima intalnire(nu sarut) si am dat-o in bara... si la a doua... laughing)
dupa cu prietenamea de acuma nu mi-am facut deloc griji, am stat linistit, si totul merge perfect intre noi, de azi vom fi impreunahappy si o sa ajungem si la saruturi, ea are experienta, eu nu da nu-mi fac griji, e cv natural si asa ar trebui sa gandesti si tuwinking

| marinaa9 a răspuns (pentru Alexxxxx1):

Mersi de incuajari >big grin

| Alexxxxx1 a răspuns (pentru marinaa9):

:*
Ea relaxeazate putinwinking
Asculta muzica si relaxeazate, daca n-ai ce face raspunde la alte intrebari, e relaxanthappy
Totul va fi binewinking

| Pity0808 a răspuns:

Nu isi va da seama deoarece nu-ti trebuie "experienta", ci trebuie sa fii "tu", sa ai incredere in tine.Totul va decurge bine.Cand o sa vina momentul o sa uiti totul. Funda?