| xSmile a întrebat:

Buna big grin E o poveste lunga si la final o sa va pun intrebarea.
Deci. Mie imi place de un baiat cu 1 an mai mare [ desi e a7a, eu a5a, eu am 12, el 13, intelegeti voi ca mama m-a dat mai tarziu laughing ]. Si joi a fost festivitatea de sfarsit de an. Pana la ora 12 [ cand trebuie sa inceapa ] am facut ce am vrut noi big grin. Am iesit prin curte, pe la soare, si era si el afara. Nu voiam sa par disperata, dar ma cam plimbam pe langa el >:". Dupaia am mers in clasa, si am iesit iarasi, dar pe cealalta usa, care ducea la terenuri [ de fotbal, baschet ] si am stat cu 2 colege la mesele la care trebuiau sa stea diriginti [ la premiere ]. SI el era la terenul de fotbal pe o banca cu clasa lui. Si eu cum sunt o fire mai vioaie, in timp ce stateam pe o masa, dadeam din picioare big grinbig grin.Si la un moment dat, am observat ca se uita la mine, m-am intors cu fata la prietenele mele, si nu am bagat de seama, m-am m-ai intors odata, iarasi se uita si a intors capul repede.
A venit si premierea, si eu cum sunt 5A, clasa mea a fost prima strigata : " La clasa a cincea premiul I a fost obtinut de 3 elevi, avand media generala 10! ". Ne-au strigat, dar aveam emotii pentru ca stiam ca o sa ma vada :-s. Si diriga mea "blonda " a uitat sa-i puna coronita, si m-a strigat inapoi [ a fost putin jenant ]. Bla bla, pana a venit randul clasei lui, El a luat cred ca premiul III, cu media 9.87 [ destul de bine ]. S-a terminat premierea si am facut toti poze [ fiecara clasa ]. A noastra a terminat si cand am trecut pe langa el, si-a pus diploma peste fata si radea. Cand am plecat acasa, se uita tare asa. cum sa zic. FRUMOS la mine. A fost bestiala ziua. S-au mai intamplat multe in anul acesta, dar astept raspunsuri la intrebarea : Sunt sanse, cat de mici, sa ma placa?batting eyelashes Mersi mult kiss

Răspuns Câştigător
| iFeelYourLoVe a răspuns:

Vorbeste cu el laughing.ce mai stai, poate te placeee smug Bafta si poate o iesi cevasmug

7 răspunsuri:
| bby a răspuns:

Cred ca te place.Si poate ii e rusine sa iti arate sau sa iti zica love struck Ti-as da sfatul sa vorbesti cu elwinking poate iese ceva smug
Succes! kiss sa imi spui printr-un mesaj ce s-a intamplat cu povestea voastra daca vreibatting eyelashes

| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

Prea interpretezi orice gest.sincer ar cam fi sanse smug smug acum, poate se uita la tine ca dadeai din picioare si radea din cauza incidentului cu coronita, dar acum, daca se uita FRUMOS inseamna ca te admira pentru locul 1 smug si nu e departe de a te admira ca FATA. eu zic sa incerci sa te mai dai putin la el, poaet e mai timid. daca stai pe langa el si nu te respinge e clar ca TE PLACE!winking

| CenturyChild a răspuns:

Eu cred ca da. dar incearca sa vorbesti cu elwinking (nu conteaza despre ce).

| Serafir a răspuns:

laughing frumoasa intamplarea. Da te palce dar e rusinos bagate tu cu el in seama el no s-o faca niciodata probabil de rusine tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca sunt sanse... depinde de voi, important este sa nu insisti prea mult ma refer la faptul ca te plimbi mereu pe langa el si pe unde este el, sunt sigura ca te-a observat happy

| iusty_9301 a răspuns:

Asa zic si eu ca te place, dar incearca sa il cunosti big grin

| madu0 a răspuns:

Sunt sanse destul de mari sa te placa, doar ca sunteti mici! in clasa a 5a nu stiam ce-i ala prieten. laughing