| alienkros a întrebat:

La ce profil pot sa dau daca sunt intr-a 8-a si pe a 5, a6, a7mi-a iesit media generala 9.87 si pe sem.1 mi-a iesit 9.96?

Răspuns Câştigător
| AdelinaC a răspuns:

Dupa media pe care o ai poti intra la orice liceu vrei tu. Sfatul meu este sa dai la mate-info pentru ca ai medie mare, iar la real se intra cu medii mai mari(bineinteles-daca dai la un liceu bun) si e pacat sa nimenesti undeva la filo de ex printre altii cu medii mici.

1 răspuns:
| dmrtr a răspuns:

Conteaza si ce profile are liceu. poti sa dai la filologie si daca nu intri dai la mate info( dar intri cam la toate liceele dupa ce medie ai) FELICITARI