| scumpica09 a întrebat:

Bunabig grin scuzati categoria dar este cea mai viztatabig grin Am si eu o problema, am 17 ani si nu prea mi-au crescut saniicrying, or sa mai creasca?sad bag in mine cat o purcica am inceput sa fac si burtica, pe asta cum o mai dau jos? vreau un abdomen platstraight face

6 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Nu ai cum sa grabesti procesu de dezvoltare a corpului, ma rog poate ai cu chimichale dar oricum, asteapta si o sa iti iasa asta sau o sa ii ai foarte mici. mai bine las fetele sa-ti raspunda la chestia astalaughing

| A12NDRA a răspuns:

Buna! Poti incerca aceste exercitii http://exercitiimarireasanilor.com/ sper sa functioneze.Succes!

| DeeaMarry a răspuns:

Medicii sustin faptul ca sanii cresc inca vreo 4-5 ani de la prima menstruatie.
Stai linistita, sanii nu sunt cea mai importanta parte la o fata! Cred ca ar trebui sa te preocupe mai mult dezvoltarea creierului, pentru ca asta mi se pare cu adevarat importanta. Asta va cauta un barbat adevarat la tine. Nu iti doresc sa ai langa tine un barbat pentru care sa fie mai important sa ai sanii mari decat minte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce te scuzi daca ai postat corect?

| stelyii a răspuns:

Pentru burtica....nu mai mananci atat de mult..si faci abdomene, iar pentru sanii, nu am idee... mie mi-au crescut de mai de mica.

| FelieDePaineArsa a răspuns:

Mananca paine arsa si o sa-ti treaca!