| TequilaAdam a întrebat:

SCUZATI CATEGORIA!
Ok, deci, am 11 ani(am facut 11 in ianuarie) si inca nu mi-au crescut sanii.Toate colegele mele au,sau nu chiar toate, doar una ii are mici, adica de abia au inceput sa ii creasca(are piatra aceea si sunt tari).Eu sunt singura din clasa care are pieptul plat! Este ceva neinregula cu mine? Dau fundaaaaaaa!

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Stai calmă, nu s-a încheiat procesul de crește și dezvoltare fizică și intelectuală.
Practică un sport de masă.
Pa, pa.

| CrazyGirl2 a răspuns:

Daca esti asa ofensata din cauza asta...s-au inventat sutienele cu burete laughing. foloseste-le.

| Azµre a răspuns:

AȘteaptă o să crească!

| Oana92 a răspuns:

E aproape imposibil ca acele fete sa aiba sani "mari" la 11 ani! Cel mai probabil au sutien cu muuuuuult push-up. Si nu te mai ingrijora, esti abia la inceput, o sa iti creasca sanii pana dupa 18 ani. Plus ca se modifica in momentul in care iti incepi viata sexuala si cand ramai insarcinata.

| TequilaAdam explică (pentru Oana92):

Nu chiar mari....adica,ca de marimea unui mar taiat in jumatate

| MaliciousDeath a răspuns:

Vai,cum de ti s-a intamplat chiar tie asta? Ce naspa e sa n-ai sani mari la 11 ani...:'(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu-i nimic în neregulă cu tine, ţi se vor dezvolta cu timpul, fii fără grijă!
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| gazza01 a răspuns:

Fetele sunt diferite! Stai linistita ca o sa ti se dezvolte si tie sanii, ai sa vezi! Si nu te mai gandi la marimea sanilor la varsta ta!

| InsertName a răspuns:

11 ani.ce vrei? Nu o sa creasca daca stai cu ochii pe ei happy

| HoneyCocaineee a răspuns:

Nu este nimic in neregula cu tine happy unele se dezvolta mai repede altele nu..depinde de organismele fiecaruia.

| LightStar a răspuns:

Nu la toate fetele le cresc sanii la 11 ani happy
Nu te mai ingrijora din cauza lor, o sa-ti creasca intr-o buna zi happy