| anonim_4396 a întrebat:

Cum ard grasimea de pe abdomen? Cum obtin acel abdomen plat? facand ce exercitii si consumand ce alimente? funda cel, mai bun rasp:*! Vreau sa scap de burtica intr'o luna. deci vreau exercitii eficientehappy

4 răspunsuri:
| HappY_5445 a răspuns:

Maninca sanatos, fa exerciti pentru abdomen.(gasesti cu siguranta foarte multe pe yuotube)http://www.youtube.com/......p?/results
Si iti spun un secret pentru a avea talia subtire-
unge pe burta si pe spate miere de albine, infasoara cu pelicula transparenta si lasa pe 30 de min...cind scoti pelicula moaie un prosop in apa calda si sterge mierea ramasa.

| Yamx a răspuns:

Mananca normal sau mai multe fructe+legume si fa 200 de abdomene pe zi timp de 3 luni. happy Sa vezi atunci rezultate... day dreaming

| rudfy a răspuns:

Acuma depinde si si de burtica ta. cele mai eficiente sunt abdomenele si nu cate 30 dimineata si din ce in ce mai multe.NU! pe rand in prima zi 10 a doua 15 pentru ca vei face febra musculara si te va durea spatele daca iei multe deodata. apoi mananca fructe, legume, si carne dar nu exagerat. o da in special al grija la cerealele cu lapte. sper ca te-am ajutat

| eMoLov3Black a răspuns:

Pai...uite trebuie:
1. Dimineata mananci 1 rosie cu 1 felie de sunca cu 1 felie de paine prajita sau un iaurt cu putine grasimi si o caisa
2.La pranz mananci o salata de rosii fara branza si cu o felie de paine prajita integrala si salata sa fie cu ulei de masline
3.Seara mananci pui la cuptor fara ulei cu legume in sosul carnii sau peste in ziar dat cu putin ulei la cuptor
4. Dimineata 10 flotarii si 10 abdomene
5.La pranz 50 de flotari si 50 abdomene cu pauza de 30 secunde intre ele
6.Seara 70 de flotari si 70 de abdomene cu pauza de 1 min intre elebig grin Funda?!?!?