| vic00004 a întrebat:

daati mi si mie niste sfaturi. trebuie maine sa ma intalnesc cu o faata si nu prea am ce vorbi cu ea. am mai vorbit prin mesaje... dati mi va rog cat mai multe subiecte interesante. FUNDA! CAT MAI REPEDE!

2 răspunsuri:
| Maddutzakiss a răspuns:

Vorbiti despre voi cunoastetiva mai bine afla lucruri care ii plac si surprinde-o cu discutii despre lucrurile acelea bafta

| SteveAx a răspuns:

Incearca sa ii afli pasiunile, hobby-urile. Intreab-o despre filmul preferat, incearca sa pari interesant. Pentru inceput ofera-i un buchet de flori.
Intreab-o despre muzica, poate ai noroc sa aveti melodii comune. Fetele adora atunci cand un baiat asculta aceleasi melodii cu ea, de aceea le puteti fredona impreuna.
Incearca sa afli cat mai multe despre ea, si evita cat de mult posibil sa fii insistent.
Succes!