| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Dacă ai făcut sex fără prezervativ înseamnă că ești băiat virgin?
Și
Dacă ai făcut sex cu prezervativ înseamnă că ești virgin?
Voi ce credeți?

9 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu prezervativul condiționează calitatea de virgin.
Bineînțeles, dacă ai probat unul, asta nu înseamnă că te-ai dezvirginat.

| corbulalbrosu a răspuns:

Starea de virginitate atat al baietilor cat si al fetelor dispare in momentul in care intretin primul lor sex real, indiferent daca este folosit sau NU... prezervativul. Poti fi multumit si fericit ca NU mai esti VIRGIN. Multa sanatate!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu virgin, virgil.

| mihai69 a răspuns:

Dacă ai făcut sex cu o fată (cu sau fără prezervativ, indiferent) NU mai ești virgin.

| Emilian65 a răspuns:

Daca ai facut sex cu prezervativ sau fara prezervativ nu mai esti virgin

| siriusblack98 a răspuns:

Cred că ori ești fumat, ori ai 12 ani. Ori ambele. Cum să mai fii virgin dacă ai făcut sex? Nu contează dacă ai folosit sau nu prezervativ.

| NotNamed a răspuns:

In ambele cazuri nu mai esti virginel

| BAIATULdinOZ a răspuns:

Eu zic sa te duci la un control ca doctorul sa iti zica ca inca esti virgin. Trebuie sa o faci cu un baiat ca sa nu mai fii

| youngbabyclorox a răspuns:

Primul tau contact sexual, indiferent de ce natura, se numeste dezvirginare