| StarDust_6460 a întrebat:

Daca am facut baie cu iubitul meu si nu am avut contact sexual exista vreun risc? Precizez ca sunt virgina.Va multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Aliutza a răspuns:

Nu exista niciun risc, stai linistita. E de apreciat ca va luati timp ca sa va cunoasteti, inainte sa treci la fapte mai mari. Bravo!

7 răspunsuri:
| Paula007 a răspuns:

laughing) uneori ma intreb... voi ganditi inainte sa postati o intrebare...nu ma intelegeti gresit.nu va pun la indoiala inteligenta, doar deplinatatea facultatilor mintale. daca ai facut biologie, clasa a 7-a, sunt sigura ca ti s-a spus ca doar prin CONTACT SEXUAL poti ramane insarcinata.

asa ca intelegi de ce sunt. nu socata- am trecut de stagiul asta ca nu esti prima care intreaba- ci mai degraba.dezamagita pana la dezgust ca nici macar atata lucru nu stiti despre sex...cand evident va ganditi la asta 12/24h. cand te intereseaza ceva, mai ales ceva ce-ti afecteaza viata intr-un mod iremediabil ( bine sau rau ) te informezi despre acel lucru pana la panzele albe.

evident, aceasta teorie nu se aplica in cazul tau. pacat.

| cOnTexT a răspuns:

Sustin campania cu limita de varsta la creearea unui cont !

Răspuns utilizator avertizat
| cec955 a răspuns:

Deci nu cred ca ganditi trebuie sa faci sex in *** sa ramai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Erai ...virgina.acuma nu mai esti.

| mady_9570 a răspuns:

Puneti niste intrebari mai mult decat idioate, pe cuvant chiar nu va duce capu. daca nu ai avut contact cum sa ramai? hello...

| StarDust_6460 explică:

Va multumesc pentru raspunsuri.Si nu trebuie sa raspundeti asa urat.Am intrebat pur si simplu o chestie.Pentru asta e comunitatea aceasta, sau nu? Daca raspundeti ca sa criticati sau sa va bateti joc mai bine nu raspundeti si pe bune acum.