| nnecunoscut012 a întrebat:

Bună. Dacă am facut-o neprotejat și nu s-a terminat în mine, iar după s-a șters și iar a băgat în mine, și mi-a întârziat ciclul 2 zile, neavând ciclu regulat, exista șanse sa fiu însărcinată?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, exista sansa pentru ca avea spermape teava, care s-a scurs in vagin cand l-a reintrodus a doua oara.

| dullcat a răspuns:

Da, exista sanse. Daca nu vrei sarcina e de preferat sa folositi prezervativ.

| Sofer a răspuns:

Evident că sunt șanse.

| VoidEternal a răspuns:

Teoretic da. Stersul ala nu face mare branza.

| Sistemulxxl a răspuns:

Un prezervativ costa 0, 75 bani. Nu ai 0, 75 de bani?

| Redxblade752 a răspuns (pentru Sistemulxxl):

De unde le iei asa ieftine?

| Sistemulxxl a răspuns (pentru Redxblade752):

La Lidl. Durex.

| FindMyName a răspuns:

Odată ce PENISUL are contact cu VAGINUL, oricând poți avea șanse de a rămâne, mai ales făcând sex neprotejat!
Cel mai bine este sa o faci cu prezervativ.

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

Da

| Ellie2emma a răspuns:

Da exista șanse, sa zicem ca poate sunt șanse mai mici sa ramai dacă o baga pana sa își dea drumu. Dar dacă o baga iar și dupa ce și-a dat drumu sunt șanse ca in lichidul preejaculator sa fie rămași niște spermatozoizi și cresc șanse sa ramai gravida, mai ales dacă erai la ovulatie.

| ioannnamaria12 a răspuns:

Bună. În primul rand, din moment ce ciclul tău este neregulat, nu poți sa spui că ti-a întârziat 2 zile. Dacă ai făcut-o neprotejat, da, exista șansa de a fi însărcinată, chiar dacă el nu a ejaculat în tine, deoarece în lichidul preejaculator pot exista spermatozoizi.