| anonim_4396 a întrebat:

Daca am facut sex cu prezervativ cu spermicid am dat jos prezervativul si m-am sters si aproximativ peste o ora am atins cu penisul din greseala de vreo 2 ori nu vaginul ci pielea din jurul vaginului in timp ce ne sarutam si etc, iar dupa aceea m-am dus la baie si m-am spalat si dupa aceea iar am facut sex cu un alt prezervativ sunt sanse ca ea sa ramana gravida? fara misto va rog. Multumesc

8 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Singura metoda 100% contraceptiva e abstinenta. in rest orice altceva are rata aia de eroare de 1%. deci ai 1% sa fii bad luck brian

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În aceste condiţii, NU cred că poate rămâne însărcinată!

Toate cele bune.

| Holiday a răspuns:

Nu sunt sanse.

Răspuns utilizator avertizat
| Hakuouki a răspuns:

Nu va mai satura Domnul laughing Sanse exista, dar foarte foarte mici.

| buburuza2007 a răspuns:

Nu te mai panica nu are nicio treaba, daca nu ai ejaculat in ea e bine numai asculta toate cacaturile

| PAllMall2014 a răspuns:

Problema e ca nu m-am sters foarte bine

| PAllMall2014 a răspuns:

Mersi. Numai ca mi-e cam frica putin ca poate a mai ramas putina sperma pe varf si cum am atins-o poate a ramas acolo si la al 2 lea act nu stiu poate a intrat in vagin... dar cum ziceam inainte sa facem al doilea act am fost aman doi la wc. Dar nu stiu, tot mi-e frica putin. Si mersi pentru raspunsuri