| Dmdmkdksnxnxndj a întrebat:

Buna! Daca am luat acum câteva zile pastila de a doua zi, Escapelle, și urmează să fac analize medicale set complet, inclusiv de sânge+ consultații ginecologice, se detectează?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La analizele hormonale extrase din sange, se va observa anumiti parametri mariti, care pot duce in eroare medicul, creznad ca ai putea avea o dereglare hormonala masiva sau vreo boala grava, de aceea va trebuii sa spui medicului adeavrul, ca el sa stie ca ai luat o doza masiva de hormoni, care ti-a "explodat" un ovul fecundat.

| lpavel a răspuns:

NU!