| AnonymousCadrar a întrebat:

Buna... daca faci sex cu partenera in timp ce ea este insarcinata nu ar trebui sa mai ramana insarcinata inca o data cum ar fi normal atunci cand faci sex fara a te proteja? Dau funda pentru cel mai bun raspuns, multumesc frumos.

Răspuns Câştigător
| Paendeo12 a răspuns:

Se poate, dar sunt cazuri foarte rare in care femeia elibereaza un ovul in primele săptămâni de sarcina. S-au făcut studii pe asa ceva, cazurile sunt incredibil de rare.

3 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Ba da. Daca faci sex neprotejat cu partenera ta insarcinata in 5 luni, naste o data peste 4 luni, iar apoi mai naste o data peste 5 luni.

| AmandinaDragan a răspuns:

Mai ramane o data insarcinata cu gemeni!

| BucRoxanei63 a răspuns:

Este posibil,