| alinamary a întrebat:

Mi s-a rupt prezervativul in timp ce faceam dragoste cu partenera mea si am si ejaculat in acelasi timp dar ea nu a avut orgasm in acelasi timp cu mine se poate sa ramana insarcinata?

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sigur ca da, orgasmul femeii nu are absolut nici o legatura cu sarcina. Barbatul elimina spermatozoizi in timpul ejacularii care este simultana cu orgasmul. Femeia elibereaza un ovul pe luna, la mijlocul ciclului menstrual (in jurul zilei 14), indiferent daca face sau nu sex, indiferent daca are sau nu orgasm.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Că are orgasm sau nu, nu are relevanţă. Este foarte posibil.
După 21 de zile de la actul sexual, cumpără-i un test de sarcină.

Baftă!

| St3fU a răspuns:

Da.thinking ar trebui sa ia pilula de a doua zi ca sa fie sigura ca nu se intampla nimicthinking

| blaxy a răspuns:

Da chiar toata 100 %.nu depinde daca ea a avut orgasm sau nu.

| Phutui a răspuns:

Felicitari! sunteti 2 fetelaughing)) alina are o partenera...happy

| d3utzsa a răspuns:

Exact asta mi s-a int si mie si iubitului meu! si am ramas...cu toate ca acum am fost qvsad

| d3utzsa a răspuns:

Am fqt artv* am vrt sa spn

| daxxy a răspuns:

Da.orgasmul nu prea are legatura. adica chair adac a avut chiar daca nu acesta nu e ca o barierabig grin deci e posibil...trebuia sa foloseasca pastila de a 2a zi. daca nu.un test de sarcina si o vizita la doctor daca nu`i vine menstruatia e indicatabig grin aveti grijahappy

| Rain_1754 a răspuns:

Pai mai Alina. nu prea ai cum sa lasi gravida o fata, cred eu. Hai sa zicem ca e contul surorii tale sau ceva de genu'. Pai atunci, daca esti baiat, da. Orgasmul nu are absolut nici o treaba, deci este posibilitate de sarcina. Daca a fost ieri. azi inca mai aveti timp sa mergeti la o farmacie sa cumparati pastiluta aia de-a doua zi happy. Daca nu, sa speram ca aveti noroc. Peste ceva timp sa ne zici ce s-a intamplat happy.

| Dyva_1008 a răspuns:

Dahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alinuta, tu ai cuc?