| Stoica_Mihai_1998 a întrebat:

Am o problema,daca faci sex neprotejat,dar nu ejaculezi in parteneră, exista sansa sa ramana însărcinată?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, exista, daca sunt mai multe partide consecutive de sex, sau daca baiatul s-a masturbat in urma cu 24 de ore, ramanad neeliminat lichid seminal de la aceste partide de sex anterioare, care se pot scurge in vaginul fetei in primele secunde cand este introdus.
Singura conditie ar mai fii, ca si fata sa fie in perioada fertila!

| corbulalbrosu a răspuns:

Teoretic NU se poate forma o sarcina insa practic DA, exista posibilitatea in cazul in care actul sexual este intretinut in perioada fertila si nu ai suficienta experienta sexuala incat sa reusesti sa-ti coordonezi, controlezi si sa-ti retii perfect ejacularea incar sa ejaculezi mereu doar ataunci cand doresti sa o faci intentionat. Sanatate!

| vocea a răspuns:

NU, daca nu iti dai drumul in ea nu exista nici o sansa, dca ar ramane s-ar numi Fecioara Maria.

| Alicezzz a răspuns:

Da sunt sanse chiar daca sunt mici, exista daca este in perioada fertila!

| Stoica_Mihai_1998 explică (pentru Alicezzz):

Si daca partenera era virgină?

| Alicezzz a răspuns (pentru Stoica_Mihai_1998):

Mai Mihai tu crezi ca virginele nu raman insarcinate ca sunt virgine?! Acum in cazul tau asa cum am discutat sa speram ca nu a ramas. Asteapta sa vezi daca ii vine urmatoarea menstruatie!

| Florin99999 a răspuns:

Nu sunt sanse decat in cazu in care se sparge prezervativul sau daca o faceti de mai multe ori consecutiv si nu te speli intre partide/numere pentru ca mai ramane spermatozoism pe "teava" / " pompa"!

| Stoica_Mihai_1998 explică:

Si daca partenera era virgina?