| anonim_4396 a întrebat:

Bună, dacă fata şi băiatul sunt virgini, cum se procedează? laughing) se foloseşte prezervativ? dacă baiatul poartă prezervativ se mai dezvirginează? nu înţeleg şi nu ştiu laughing.

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sigur ca trebuie sa foloseasca prezervativ, daca nu cumva isi doresc deja un copil. Primul contact sexual dezvirgineaza intotdeauna, prezervativul nu are nici o legatura cu virginitatea.

| DNSK a răspuns:

Sigur ca da! Prezervativul e impotriva sarcinilor ndeorite si a bolilor! Nu are nimic cu dezvirginarea! bafta!

| Cosmiinna a răspuns:

ţi se pare că e vroba de mine? laughing) dementule happy

| Cosmiinna a răspuns:

Eu nu zic că nu ştiu, sunt lucruri normale... laughing)

| 354 a răspuns:

Probabil da big grin cauta pe google

| cumsablog a răspuns:

Prezervativul ar trebui purtat tot timpul pentru ca si in cazul virginilor (ambii sau doar un partener) poate fi vorba despre boli sau sarcini nedorite. Si da, daca se va folosi prezervativul si va avea lo actul in sine, atat baiatul cat si fata se vor dezvirgina. happy