| anonim_4396 a întrebat:

Baietii cand se dezvirgineaza folosesc prezervativ?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai invata mai intai ce inseamna dezvirginarea si pe urma ai sa vezi

| corbulalbrosu a răspuns:

Un ins responsabil intotdeauna ar trebui sa foloseasca prezervativul sau un alt mijloc de protectie (ovule spermigene) cand dezvirgineaza o fata.

| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca ai serioase lacune in privinta dezvirginarii cat si a sexului in general. Pune-te pe citit, informeaza-te, INVATA inainte de a face o prostie regretabila.

| Freya1 a răspuns:

Toata lumea cand e vorba de dezvirginare se gandeste la durere sau sangerare.Dar sunt baieti care nu isi pot pune prezervativ si voiam sa stiu daca e un caz general sau vreo problema.

Răspuns utilizator avertizat
| madalinamadu a răspuns:

Este recomandat să folosească mereu prezervativul. Sunt situaţii în care dezvirginarea la băieţi este mai dureroasă decât cea la fete.