| Noname45 a întrebat:

Cand baiatul dezvirgineaza o fata, el trebuie sa nu aiba prezervativ pana o dezvirgineaza?

4 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Mai bine sa aiba prezervativ cat timp o dezvirgineaza dar si dupa ori de cate ori intretin relatii sexuale ca sa evite contactarea de BTS. Ori cu prez. ori fara tot te dezvirginezi cat timp intretii un act sexual cu o persoana si desigur prin penetrarea vaginului.

| cupcake02 a răspuns:

Dezvirginarea presupune ruperea himenului, deci ghici ce? Nu conteaza daca ai sau nu un strat de latex pe... Eu va recomand totusi sa folositi prezervativ, ca daca atata lucru nu stii, nu vreau sa ma gandesc ca ai putea avea copii in viitorul apropiat.

| Hellene08 a răspuns:

Orice contact sexual dezvirgineaza. Nu conteaza daca folosesti sau nu prezervativ.

| intelectualul a răspuns:

Daca vrea sa riste s-o lase insarcinata sau sa ia o BTS, atunci nu trebuie sa foloseasca prezervativ.