| anonim_4396 a întrebat:

Buna daca in timpul actului sexual s-a rupt prezervativul iar el s-a oprit imediat fara sa-si dea drumu exista riscul unei sarcini? :*

Răspuns Câştigător
| Spuky a răspuns:

Nu stai linistita daca a incetat imediatwinking

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu exista nici un risc

| annniiiiis a răspuns:

Sper sa nu fi fost nimic. dar s-a oprit imediat si nu am mai continuat cu alt prezervativ.

| annniiiiis a răspuns:

Da? si cu sarcina cum ramane? daca imi facea vreo "bucurie"?:*

| moartetiganilor a răspuns (pentru annniiiiis):

Da-o naibii de sarcina, placerea conteaza!

| annniiiiis a răspuns (pentru moartetiganilor):

Ok sunt de acord cu tine, dar trebuie sa ne gandim si la consecinte, iar eu nu vreau sa mi le asum, nu de la varta asta. multumesc pentru ajutor :*

| moartetiganilor a răspuns (pentru annniiiiis):

Oricum,puteai sa iei anticonceptionale.

| annniiiiis a răspuns (pentru moartetiganilor):

Dap,pai o sa iau.