| Andrei224542 a întrebat:

Buna, dacă m-am masturbat și după am fost la baie și am făcut treaba mică și după aceea am întreținut relații sexuale cu o femeie poate rămâne însarcinata?

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| doctorandus a răspuns:

Ma nene, nu suntem detectivi de spermatozoizi. Nicio metoda de contraceptie nu e 100% sigura.

| dullcat a răspuns:

Urinarea si metoda retragerii nu sunt metode eficiente de a preveni sarcina.

| Emilian65 a răspuns:

Nu

| VoidEternal a răspuns:

Daca ai ejaculat iar femeia era în perioada fertila... normal că da.

| Andrei224542 explică (pentru VoidEternal):

Eu prima data m-am masturbat după am fost la baie și am făcut treaba mică, după asta am intretiunt realtii sexuale cu ea, Ea nu o fost pe ciclu de o săptămână+ iar de lăsat nu m-am lăsat în ea