| marian2004234 a întrebat:

Salut TPU, daca am intretinut relatii sexuale cu partenera mea, dar cu prezervativ poate ramane insarcinata daca sperma nu a avut contact cu ea?(nici nu mi-am dat drumul).Si daca da, in ce cazuri?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sexul cu prezervativ, va protejeaza integral.

| dullcat a răspuns:

Raspunsul e nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. E imposibil in cazul prezentat.

| FindMyName a răspuns:

Mai invatati inainte sa ajungeti sa faceti sex, ca va speriati din nimic!
Fata ramane insarcinata doar daca ai ejaculat(adica daca ti ai drumul) in ea! Mai ales daca e in perioada fertila!

| CarmenCraciun a răspuns:

Adica ti-ai pus prezervativ, ai lovit-o dar nu ai ejaculat? Acum crezi ca poate ramane insarcinata!

| Bobbi1234 a răspuns:

100% nu ramane daca te-ai protejat.