| jojogyna a întrebat:

Buna daca un baiat nu are p...a sculata poate sa elimine sperma? laughing

Răspuns Câştigător
| delia5609 a răspuns:

Nu se poate! Macar nu ti-am raspuns urat! Funda?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tehnic da, practic nu prea poate sa ajunga la punctul ala daca nu exista erectie

| grab a răspuns:

Poate sa elimine ce a mai ramas pe conducta dupa ce si-a dat drumu si nu s-a spalat bine sau nu a urinat dupa.

Altfel, arata-mi-l tu pe ala care ejaculeaza cu ea bleaga fara sa fie pensionar cu degetul urologului in cur si eu ma impusc! Asta daca omul nu exceleaza in dexteritatea labei si isi da drumu in timp record, ma rog asta e o proba de paralympics mai mult. happy

Lasa glumele si pune intrebari mai utile.

| alexanonimu a răspuns:

Pai nu prea... da daca tipa de la av esti u nu are cum sa nu ii se scoale:*

| DaW a răspuns:

Nu laughing lol laughing daca esti tu aia din poza ***

| jojogyna explică:

Rautaciosilorr :p tongue! am intrebat si euu mare chestie

| intentionat a răspuns:

Tu poti sa mananci cu gura inchisa?