| Brizb a întrebat:

Buna, daca vreau sa fac striptis la o colega acasă și ea vrea, cum, când și fac? Atenție striptis nu SEX (bine am o presimțire...că nu se va încheia doar cu atât dar) adică poate o sa iasa și ceva oral dupa aia mai vedem, in fine, deci e ok?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca sunt si parintii ei acasa, e totul perfect.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i normal, ca nu te duci la oameni acasa sa te dezbraci si sa faci ce vrei in casa lor, mai ales ca esti baiat si poti sa pari ca esti obsedat sexual sau exchibitionist.
Discuta cu fata aia inainte sa faci ceva!

| Violleta2022 a răspuns:

Colega de scoala generala, de liceu sau de munca?

Inca nu ne-ai spus cati ani ai?

Daca fata este minora si locuieste cu parintii, atunci riscul este foarte mare sa va prinda parintii fetei si sa anunte politia, crezand ca vrei sa le violezi fetita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce vrei să faci sigur nu va ieși cum vrei tu.

| samuraibrazilian69 a răspuns:

Ai auzit vreodata de clothed female naked male?