| Licuricitrist a întrebat:

Daca vreti sa faceti un bine trimiteti urmatorul mesaj la toata lista voastra de mess.Va rog este pentru o cauza nobila
0727075848 buna, numele meu este Ionut, sunt insurat cu o fata
minunata numita Alina si avem un copil nou nascut numit Raresh. el
inseamna tot pentru. noi si recent doctori au descoperit ca are cancer la
creier. din pacate eu si sotia mea nu avem bani nici macar sa platim
facturile lunare, dar am facut o intelegere cu YAHOO si AOL si am cazut
de acord ca pentru. fiecare persoana care primeste acest mesaj sa primim 5
centi in schimb. deci te rog trimite acest mesaj tuturor persoanelor
din lista ta ajuta-ne! dal mai departe te rugam HAIDETI SA AJUTAM, ITI
IA MAI PUTIN DE 60 DE SECUNDE. Merita fiecare cate o sansa! E doar un copil. Ajutati-l! Scrieti daca ati trimis is promit sa dau funda si vot la toti.

1 răspuns:
greece12
| greece12 a răspuns:

Imi pare foarte rau de necazul vostru.
Lucrurile astea,insa,nu se rezolva in acest mod!
In lumea in care traim o postare la categoria Dragoste si Sex pe TPU,nu aduce nici un rezultat concret.
Luati actele care atesta boala copilasului vostru si alergati peste tot.
Pana si pe site-ul nostru,daca le-ati prezenta actele necesare administratorilor, stiu sigur ca vor gasi modul in care sa faca cunoscuta problema voastra la cat mai multe persoane.
Incercati orice, nu va dati batuti!