| anonim_4396 a întrebat:

Urmatorul text il primesc des pe lista de yahoo o fi adevarat ce zice cu yahoo? si textu suna asa : Buna, numele meu este Yusabela si am un copil nou nascut, numit Jessus. El inseamna totul doar pentru mine, si recent paramedicii au descoperit ca are cancer la creierul mic. Din pacate eu si sotul meu nu avem bani nici macar sa platim facturile lunare, dar am facut o intelegere cu YAHOO si AOL si am cazut de acord ca pentru fiecare persoana care primeste acest mesaj sa primim 5 centi in schimb. Deci te rog trimite acest mesaj tuturor persoanelor din lista si ajuta. Da-l mai departe te rog pe copil. l-am primit si eu. e dureros sa afli ca copilul lui este blonav.[skz mess]

Răspuns Câştigător
| Nebuneală a răspuns:

Heiihappy sincer primes si eu multe masuri de genu. Si nu prea cred in astahappy Mai era unu de genu :" Yahoo este plin si trebuie sa stergem din conturi care nu mai sunt folosita. Daca vrei sa il pastrezi contul dai mai departe. scuze de mass." Iar eu nu am dat masu si nu s-a intamplat nimic. oh go on Deci eu nu cred.

5 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Eu nu cred... adica sunt mii si mii de astfel de "povesti impresionante" care circula pe internethee hee

| aktlk a răspuns:

Asta se intampla de vreo 4-5 ani, pai "copilul nou nascut" nu a mai crescut? happy Bineinteles ca este o gluma proasta, intretinuta de cei care cred in ea.

| Mist a răspuns:

E fals nu trimite nimic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu la fel...``Ellena``

| Ady_3821 a răspuns:

Nus adevarate.Sunt doar porcarii!