| anonim_4396 a întrebat:

Si eu am primit acest email de la cineva din lista mea si rog sa fie dat mai departe:

,, Te rog frumos citeste-l mai intai; numele meu este Filip Ioan si am 46 de ani,. in 2003 u naccident de circulatie mi-a schimbat total viata.pentru a face un transplant cu cell am nevoie de 20 mii de euro te rog ajuta-ma si tu cu cati poti din putinul tau sa pot sa pot sa fiu is eu ca tine. fundatia care ma va ajuta sa strang banii a incheiat o intelegere cu Yahoo si Aol si voi primi 0.1 cent pentru fiecare mesaj dat mai departe. te rog frumos, din tot sufletul da-l mai departe; poate voi avea si eu sansa de a fi ca tine! un"copy-paste"la toata lista; nu ia decat 30 de secunde da-l mia departe daca ai auflet bun te rog frumos"

VA ROG SA TRIMITETI ACEST MESAJ LA MACAR CATIVA DIN LISTA VOASTRA.VA ROG SA IL AJUTATI PE ACEST OM SA-SI IMPLINEASCA VISUL.IMPREUNA PUTEM S AIL AJUTAM!

1 răspuns:
| Alex_7297 a răspuns:

Numele meu e Alex, am 14 ani şi am rămas fără bani de ţigări şi droguri, pentru. că m-am certat cu părinţii. În urma acestui scandal am rămas pe drum, dar asta nu-i o problemă, pentru. că am vorbit cu un cămătar şi stau cu el.Problema e că nu mai am ce să vând pentru. a-mi lua cannabis, şi mi-e poftă de-un joint! Am vorbit cu liderul Yahoo! (personal, l-am invitat la o cafea cu cianură), şi am hotărât împreună ca la fiecare mass trimis mai departe să primesc câte 1 €. Aşa că vă rog din inimă, daţi asta mai departe pe mess, că nu mai pot rezista!
Serios vorbind acum, tu crezi tot ce vorbeşte lumea pe mess?