| Nathalie18 a întrebat:

Dati-mi exemple de gesturi pasionale. Si ce inseamna sa iubesti cu pasiune si sa iubesti cu ratiune..considerati agresivitatea ca un gest pasional? Rational nu ar putea fi zic eu, pentru ca daca ai ratiune nu esti agresiv

1 răspuns:
| Freya1 a răspuns:

Pasiune la femei inseamna : Sa isi alinte si mangaie barbatul, sa faca si ea primul pas,sa il sarute, sa ia atitudine cand trebuie sa se iubeasca nu sa stea sa astepte, sa se imbrace sexy, sa faca miscari la fel, sa pregateasca ceva romantic. Poate sa fie si mai posesiva nu neaparat agresiva