| BloodyMarry690 a întrebat:

Daca esti gelos pe o persoana, uneori devii agresiv si te enervezi inseamna ca pur si simplu placi pe acel cineva sau il iubesti?

Răspuns Câştigător
| PisicutzaCenusie a răspuns:

1,Da,dar daca te enervezi, iubirea fata de el, ea poate deveni o ura, un impact emotional
2, Daca e o persoana cu care nu te intelegi bine, NUUU!

6 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Depinde de la o persoană la alta.
Uneori poate fi vorba de dragoste, alteori poate fi din dorinţa de a proteja pe cineva iar alteori pur şi simplu din simpatie.
Gelozia exagerată distruge orice!
Pa-pa.

| KodrutZ a răspuns:

Nu, inseamna ca ai tu o problema la capshor.

| PisicutzaCenusie a răspuns:

Multumesc pentru funda! Succces in continuare!

| Georgianaaa909 a răspuns:

Pai e clar ca simti ceva pentru ea(persoana respectiva), si mai clar este ca ar trebui sa vorbesti cu ea, sa vezi daca sentimentele sunt reciproce! FUNDA?

| PandAndreea a răspuns:

Da, dar nu trebuie sa devi agresiv, tine apreopa un prieten adevarat povesteste-i lui si accepta ca daca si persoana aia tine la tine va realiza si nu iti va mai da motive, dar daca nun spune-i tu calm in fata, iar daca nu se schimba nimic la el pur si simplu acea persoana nu te merita.