| Babyyy a întrebat:

Buna happy
Dati`mi niste idei cu ce m`as putea masturba love struck
In afara de deget laughing
Fundoi pentru cel mai bun :*

9 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

În afară de deget?
Cartof lungueţ, castravete, morcov, dovleac. Apoi, treci la nivelul 2 şi mergi spre nuci de cocos şi pepeni.
Succes!

| Romancutza a răspuns:

Cati ani ai mai exact?

Anyway,cauta video pe net,vei gasi cu carul. Apropo, nu cred ca este o idee prea buna, depinde totul de varsta pe care o ai.

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Pune sare si piper mai poti adauga si ardei iute tongue

| morenaRox a răspuns:

"Nu esti genul de persoana care sa puna intrebari din astea" dar cu intrebarea asta te-ai facut de ras.Bravowinking "caterinca" ce sa mai zic.

| ancutsa410 a răspuns:

laughingia`tzy un vibrator daca tot duci lipsalaughing
daca n`ai bani merge si cu rimelu.credlaughing

| sebibv a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa renuti la obiceiul acesta. Dar daca vrei sa o faci ar fi indicat sa o faci rar ca sti cum se zice cei mai rar e dragut, Pai poti sa facu un un vibrator sau cu alte jucari ce se gasesc in magazine de specialitate. Dar poti sa folosesti si obicete caznice cum ar fi rolon de subrat dar primiatata ingenizeazal sau puiei caciulita pe el adica prezervativbig grin oricum sfatu meu ar fi sa incerci sa gasesti alte metode. Daca vrei sa vorbim sau alte sfaturi poti intra pe id meu sebi_raul72 daca e eu te astept si iti doresc o sera cat mai placuta

| Babyyy explică:

A fost pusa intrebarea pentru caterincawinking
Uitati`va la intrebarile melehee hee Nu`s genu` sa pun intrebari de astea laughing)

| IrxnIroxyI a răspuns:

Http://www.kudika.ro/......-faci.html

Uite.gasesti aici tot ce vrei :) vezi ca sunt mai multe pagini;)

Enjoy it!

| denisaa_3658 a răspuns:

Omg laughing
ce intrebare laughing)
esti bine smug tine`o tot asa laughing))