| andrada a întrebat:

Buna happy

Dati`mi niste idei cu ce m`as putea masturba love struck

In afara de deget laughing

Fundoi pentru cel mai bun

Răspuns Câştigător
| Alinaga a răspuns:

Dusul ii scoti capacul si lasi doar furtunul si dai drmul la apa cu jet puternic

5 răspunsuri:
| St3fU a răspuns:

Uite o idee bolnavarolling on the floor incearca cu dusulaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Pamant exista si barbati... asta in caz ca nu ai aflat pana la o anumita varstawinking...dar mai bine ramai cum esti decat sa il nenorocesti si pe altu`winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te ajut eu zi unde sunt frumos fac arte martiale nu sunt badaran cu fetele eu sunt din arad tu o sa fie placut, ce spui cleo :p.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Freaca-te de o perna cu chilotii pe tine, e super misto