| BlojuAlex01 a întrebat:

Dati-mi idei ce as putea face in timpul liber. In afara de plimbari in parc, muzica.

4 răspunsuri:
| BiaaMikaleson a răspuns:

Deseneaza,fa origami si quilling, citeste o carte sau, daca ai inspiratie, scrie tu o poveste sau o poezie, ceva.Joaca-te cu animalul de companie(daca ai).Aa, nu mai am idei.laughing

| Prezidentul a răspuns:

Ai putea scrie, citii. Eu iti recomand sa iti cumperi un animal de companie asa iti mai vin idei happy

| T4zu a răspuns:

Salut, depinde ce varsta ai. Daca nu ai un job, cauta unu temporar, gen pliante/fluturasi... Daca ai un job, ia-ti un animal de companie (Broasca testoasa, caine, pisica) si asa nu te poti plictisi, asi recomanda o broasca testoasa ea nu face multa mizerie, numai in apa in care trebuie sa le ti plus ca le poti scoate afara, sau citeste o carte cv, iesi cu prieteni, fa-ti un pc gaming si joaca cu limita ceva sau apuca-te de un sport, de preferat inotul sau du-te la sala.

| nyko98765 a răspuns:

Cauta un joc pe pc care sa te atraga si joacal sau du-te cu prietenii la fotbal sunt multe lucruri happy