| anonim_4396 a întrebat:

de 2 zile am facut sex si s-a rupt prezervativul, dar nu a ejaculat. am dureri menstruale de pe data de 5, deci zilele astea ar trebui sa imi vina... oare sunt insarcinata? va multumesc pentru raspunsuri

9 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Daca intre timp nu iti vine menstruatia fa-ti un test de sarcina la 14 zile de la ultimul contact (nu mai devreme ca poate da un rezultat eronat)

| Mozambic19 a răspuns:

Daca s-a rupt prezervativul, si a ejaculat sunt sanse destul de mari sa fi insarcinata

Trebuia sa iei " pastila de a doua zi "...

| NickName01 a răspuns:

Ca sa nu devii mamica pe neasteptate, sau mai rau, una din "mamicile" criminale, nu mai bine astepti tu pana ce barbatul din viata ta te va trata cu demnitate, si vei fi casatorita? Intreb si eu... sad

| emiliman a răspuns (pentru NickName01):

Am cerut un sfat, nu o morala...

| elena04 a răspuns:

Nu ai cum deoarece nu a ejaculat in tine...bai fratilor nu-i mai faceti morala deoarece nu o mai ajuta cu nimic acum dupa ce a facut.
te pup si ai grija de tine si sa fiti mai atenti data viitoare

| emiliman a răspuns (pentru elena04):

Mersi mult si pentru sfat si pentru sustinere :*

| elena04 a răspuns (pentru emiliman):

Te pup

| Sykrom a răspuns:

Uite am 12 ani si stiu nu ar fi trebuit sa ma bag dar na.Sansele dea a fi insarcinata sunt medii.Du-te si fa-ti un control maternal si daca afli ca chiar esti nu renunta la copil...Copii va vor ajuta cand veti fi batrini si nu trebuie abandonati sau omorati.