| anonim_4396 a întrebat:

de 2 zile am facut sex si s-a rupt prezervativul, dar nu a ejaculat. am dureri menstruale de pe data de 5, deci zilele astea ar trebui sa imi vina... oare sunt insarcinata? va multumesc pentru raspunsuri

5 răspunsuri:
| NickName01 a răspuns:

Intotdeauna solutia e aceea sa astepti sa te casatoresti mai intai...

| emiliman a răspuns (pentru NickName01):

Si daca m-as casatori, nu as mai ramane insarcinata, sau ce... te rog inceteaza cu raspunsurile astea, nu esti de nici un ajutor.

| alisuc a răspuns:

Durelile se pot accentua putin dupa ce ai facut-o dar doar o zi doua si ti se poate da si menstruatia peste cap dar nu ai cum sa fi insarcinata stai linistita

| Anaaaaaaaa a răspuns:

Deci draguta m-ai bine fa-ti un test de sarcina ii 10 lei!

| KatherineSophia a răspuns:

Nu. stai linistita nu erai in perioada fertila si nici macar nu a ejaculat, stai fara grija o sa vina :* te puuup
Funda?