| Anonim345anonima3459 a întrebat:

De 2 zile mă doare in partea de jos a abdomenului doar cand faceam efort. Astazi m-a durut mereu, nu doar cand faceam efort. Mi-a curs azi un lichid* ca apa* foarte putin rosu. Nu mi s-a intamplat asta niciodata.
Din ce cauza e asta? Am răcit jos?

Răspuns Câştigător
| CvdBobo1997 a răspuns:

Bună, probabil vei fi surprinsa când vei vedea ca ai primit răspuns de la un băiat, da "ai răcit jos" durerea ar trebui sa treacă în câteva zile și vei mai avea scurgeri pe timpul "răcelii" pentru durere ai putea sa iei pastila care o iei pentru durerea menstruației, data viitoare te rog sa ai grija, în sensul ca ar trebui sa te îmbraci mai gros sa eviți sa stai cu fundul pe suprafețe reci și indicat ar fi sa nu te mai plimbi prin casa în picioarele goale. Funda?