| Ofiintă a întrebat:

de 5 ani sunt cu iubitul meu care nu ma lasa sa ies afara si cand vin niste prieteni spune ca nu sunt acasa! faza e ca spune ca ma iubeste si nu ma vrea decat pentru el si n-ar putea suporta daca eu las parasi adica nu poate trai fara mine! intr-o noapte pecand trebuia sa ies cu prietenele mele i-am spus ca ma duc la parinti dar intalnindu-ma cu prietenele mele la un bar mi-am gasit un baiat chipes care dupa ce au plecat prietenele mele a venit spre mine si m-a sarutat! era extraordinar in acea noapte am ramas cu el la hotel facand dragoste toata noaptea si acum ma simt cam ciudat nu mi-a mai venit ciclul de o luna si prietenul meu asta stie pentru ca ma auzit vorbind cu o prietena si crede ac sunt insarcinata de la el! am mers la medic si s-a dovedit ca intr-adevar sunt insarcinata! prietenul meu e foarte incantat ca o sa devina tata si mi-a luat flori ma pupat pe burta in acea seara ma fortat sa fac dragoste cu el! Ce-ar trebui sa fac!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Cred cai ai zis gresit ai ramas insarcinata de amant daca ai facut dragoste cu el la hotel si prietenul tau crede ca el te-a lasat insarcinata? cred ca e prost doar siar da ceama ca elnu e tatal acelui copil si pe alta parte bine ai facut pentru ca iubirea nu e asa sa te tina incuiata in casa si sa nu ai voie sa iesi afara aia e gelozie. pa merita ceaa ce ai facut asa se invata minte

10 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

La o intrebare ai spus ca esti de 1 an cu prietenul tau iar aici esti de 5 ani. straight face

| thereforyou a răspuns:

Esti o cu*va. Face it!

| ioana16 a răspuns:

Uau. o poveste intr-adevar complicata. incerca sa vb cu mama ta. va sti ce e de facut. acum la cat de gelos e prietenul tau, cred ca va iesi putin urat cu el. dar daca intr-adevar te iubeste asa de mult si nu poate trai fara tine, poate e dispus sa te ierte. ai putea sa gasesti betia ca scuza, desi ai minti. oricum big hug mult succes

| pacalici a răspuns:

Esti o curvaaaaaaaaaa

| zarkon a răspuns:

A stiut el, de ce te tine în casă, cum ai scăpat un pic, te-ai si pus cu cracii la deal, fără nicio supărare, dar esti o curvă, oricum, sper să nu faci avort pentru că acel copil nu are nicio vină, baftă!

| Lexy ♥ a răspuns:

Ce sa faci suporti consecintele...vezi stia el ceva de te tinea "sechestrata"...si acum ce ai facut? ai distrus bietul om.winking

| BubuAdriana a răspuns:

Ar trebui sa ii spui adevarul. La nimeni nu-i place sa fie mintit, mai aleas ca la mijloc este un copil, oricum tu hotarasti ce trebuie sa faci.
Bft:*

| elenabw a răspuns:

Fte complicat dar are partea lui de vina si el faci cum iti dicteaza inima nu esti nici prima si nici ultima care face asa ceva ce crezi ca e bine pentru tine asa sa faci

| username1_4555 a răspuns:

Handicapat, lasa-l! happy

| bebitsa_3237 a răspuns:

Clarrr lants smugsmug