| anonim_4396 a întrebat:

de asta vara vorbesc cu un tip pe mess. ne intelegeam foarte bine. imi dadea mereu sfaturi si ma asculta de fiecare data cand simnteam nevoiea sa vorbesc cu cineva.dar.cu timpu ne.am apropiat f mult si tot timpu batea apropouri sa fim impreuna. la inceput mi s. a parut imposibil si am luat totu ca pe o gluma... dar cu timpu n.am atasat f mult unu de altu acum suntem impreuna de apr 2 luni partea proasta este ca el locuieste in belgia dar mi. a promis ca va veni in tara in aprilie, iar intre noi este o dif de varsta de apr 10 ani. incredere am in el dar nu atat incat post sa stau linistita atunci cand va veni desi mi.as spus ca nu o sa se intample nimic si ca trebuie doar sa am increder in el voi ce sfaturi imi dati?straight face

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ai grija cand te duci la prima intalnire cu el ca nu stii ce ii poate capulwinking
Acela va fi momentul in care iti vei da seama daca merita sa ai o relatie sau nu cu el, pana atunci nu ai de unde sti; D

| nicol20 a răspuns:

Iti au un sfat niciodata sa nu ai incredere in barbati sunt de cea mai joasa speta stii cum e vorba aceea la inceput iti promite marea si sare si pe urma ajungi sa suferi.Asculta-ma am trecut prin asa ceva de 2 ori stiu cum sunt relatile la distanta.Incearca sa il testezi sau cel mai bine sterge orce te leaga de el

| dana1986 a răspuns:

Varsta nu e o problema si intre mine si sotul meu e diferenta tot de 10 ani eu am 24 si el 34 dar ai grija ce vrea cu adevarat si de ce nu s-a casatorit pana acum vezi cum se poarta cu tine si in nici un caz nu accepta sa pleci cu el in belgia foarte curand, succes.

| irene4ever a răspuns:

Eu zic sa nu ai atat de multa incredere in el, pe mess nu poti sti cum e ca persoana, poate are vreo 50 de ani si te-a mintit. mai bine sa nu continui aceasta relatie si sa cauti baieti reali, de care stii macar ceva, si mai apropiati de varsta ta.winking succes

| zanabuna90 a răspuns:

Buna! in primul rand este si normal sa nu ai f mare incredere in el, pentru ca nu il cunosti suficient.ai rabdare, spune-i ca nu il cunosti suficient de bine ca sa ai incredere in el.si apai daca tu nu vrei sa faci nimic cu el.nu te va lua cu forta.va intalniti intr-un loc public si gata.ai grija de tine. daca nu esti pregatita sa faci acest pas.nu il fa... te pup