| maryse_9270 a întrebat:

de cand am vazut filmul "Titanic" am vrut sa pun aceasta intrebare:
Femeia acea batrana (Rose), am vazut ca locuia in casa cu o fata (din cate am inteles eu era nepoata ei), si ma gandesc ca daca era nepoata ei e logic ca Rose a facut un copil si acel copil a facut un copil (care lui Rose ii venea nepoata) deci eu vreau sa zic: Cu cine a fost facut acel copil? Cu Jack?

Funda!

7 răspunsuri:
| MindExplode a răspuns:

Ea s-a casatorit cu altul si a facut copii.

| baby_6195 a răspuns:

Putea sa ii fie bunica si daca era nepoata lu sora lu Rose, nu?
Dar ma rog, poate cu jack...

| GagicaCuPrajiturele a răspuns:

Asa cred

| NoIdentity a răspuns:

Da cu jack.pentru ca daca ai fost atenta la film Rose a facut dragoste numa; cu Jack')

| alwaysStyles a răspuns:

Nu se stie, la pierdut pe jack pe la vreo 23 de ani, doar nu era sa ramana toata viata singura, sauuuu poate este copilul lui jack dar nu au specificat in film...

| Leylla a răspuns:

In film nu specifica acest lucru. Dar, cred ca ai vazut ca Rose a fost cu Jack (si-au petrecut noaptea impreuna) asa ca exista o posibilitate ca Rose sa fi facut un copil cu Jack.

funda?

| Mirunamir651 a răspuns:

Da