| mileylove a întrebat:

Am o intrebare din titanic. dupa ce a murit jack rose a facut copii cu altcineva? ca parca avea fata aia cu ea care ii era nepoata.si cum a putut face asta daca il iubea pe jack?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu stii ca au facut dragoste in masina? Cand s-a aburit geamul?

| mileylove explică (pentru darrio2007):

Vrei sa spui ca cu el a ramas insarcinata? doamnee! ma gandeam ca s-a casatorit dupa aia cu unul si cum a zis fata de sus si-a continuat viata ca asa a rugat-o el.de unde stii asta?

| darrio2007 a răspuns (pentru mileylove):

Mai fato sau baiat ce oi fi, tu ai vazut filmul?

| Hikari a răspuns (pentru mileylove):

Bună.
Da aceştia au facut dragoste cand erau in maşina aceea. Şi eu cred că fata aceea este copilul lor.

| mileylove explică (pentru darrio2007):

Da mai, desteptule! dar nu zice nicaieri cu cine a ramas insarcinata.nici nu zice de copiii ei.cand s-au iubit putea la fel de bine sa aiba norocul sa nu ramana insarcinata.decii.vezi cum vorbesti

| whatevernvm a răspuns:

I-a promis ca n-o sa renunte.
Si-a continuat viata gandindu-se ca si Jack ar fi vrut acelasi lucru.