| Oana04 a întrebat:

De cand s-a inceput scoala a venit o fata noua in clasa mai mare si baiatul de care imi place si cu care am fost impreuna se intelege foarte bine cu ea. Si e mi-a spus ca il place pe baiat si ii e usor sa se faca vruta deoarece e mai mare si na... Dar baiatu imi tot zice mie sa iesim in oras si se uita la mine foarte frumos si intotdeauna se comporta frumos cu mine. Mi-a spus de cateva ori ca ma iubeste. Nu stiu ce sa fac ca mi-e frica de fata aia. Ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fii linistita, ii spunem noi sa-si vada de treaba ei!

| sofisis a răspuns:

Daca iti place de el de ce nu accepti sa iesi cu el?
Cu cat tu o sa stai in carapacea ta, cu atat mai mult teritoriu ii cedezi ei.
Cat despre teama asta a ta.e nejustificata atata timp cat el nu ii da atentie.
Sau daca vrei sa joci tare ii spui lui asa : eu stiu din surse sigure ca mai ai o admiratoare in afara de mine. Ti-o spun ca sa stii si sa alegi in cunostinta de cauza pe cine vrei sa inviti in oras.
Si pleci. Si astepti reactia lui.
Oricum e mai bine sa aflii mai devreme decat mai tarziu.

| Peaches a răspuns:

Iesi! (cu el in oras, NU MAI STAAAA). Nu-i da ei nicio sansa!

| casian_6565 a răspuns:

Spune-i si tu la fel si iesi cu el si oricum daca fata aceea va dori sa-ti faca ceva el te va apara nu-ti fa griji

| AllStar_Kaddy_1994 a răspuns:

Au aparut AERSOFT- iti cumperii unu si nu mai ai treaba (glm) daca ii un adevarat cavaler o sa te apere